Ruijie Mini-GBIC-LX

  • Açıklama
  • Safir Teknoloji A.Ş.
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Ruijie Mini-GBIC-LX

Stok Kodu: Ruijie  ST809-Mini-Tech17


Planet Technology tarafından MGB-LX bir 1000Mbps Gigabit Ethernet SFP Fiber Alıcı-Vericisidir.

Paket: SFP
PHY Tipi: 1000Base-LX
Fiber Türü: Tek Mod
Bağlayıcı: LC
Dalga boyu: 1310nm
Maks. Mesafe: 10km
Çalışma Sıcaklığı: 0 ila 60 ° C

sfp-mgb_51

PlanetechUSA’nın 1000Mbps Gigabit Ethernet SFP Fiber Alıcı-Verici modülleri, tek modlu optik fiber üzerinden entegre bir dupleks veri bağlantısı ile çalışır. Bu Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıları güvenilir, yüksek performanslı bir Gigabit Ethernet ağı sağlamak için PLANET’in Gigabit SFP arabirimiyle çalışır. Aygıtın takılabilir özelliği, ağ yöneticilerinin, işletim sırasında ana ekipmanı kesintiye uğratmadan SFP MSA uyumlu bağlantı noktalarını kolayca kurmasını sağlar.

PLANET Teknolojisi SFP Optik Vericiler, PLANET SFP Ortam Dönüştürücüleri , PLANET Anahtarları ve SFP alıcı vericilerini destekleyen üçüncü taraf ekipmanlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır .

MGB-LX
PHY Tipi: 1000BASE-LX
Fiber Türü: Tek Mod
Bağlayıcı: LC
Dalga boyu: 1310nm
Maksimum Mesafe: 10km
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 60 ° C



Dünya Devlerinin Tercihi Safir Teknoloji Kablosuz Çözümler!

Dünya markası olmuş şirketlerin kablosuz iletişim altyapı tercihleri Safir Teknoloji’nin sunduğu güvenilir çözümlerle karşılanıyor.Safir Teknoloji   noktadan noktaya erişim sunan kablosuz ekipmanları, dünyanın saygın şirketinin Ses, InternetData ve CCTV aktarım ihtiyaçları için başarı ile yapıldı. Projede müşterinin noktaları arasındaki genişband kablosuz erişim ihtiyacı, PtP ekipmanları ve yüksek hizmet kalite anlayışı ile eksiksiz olarak sağlanmıştır.Safir Teknoloji’nin kablosuz teknolojiler deneyimine sahip ekibi, müşterinin ihtiyacı olan yüksek kapasite kablosuz erişim ihtiyacını, yağmurlu ve zor şartlara rağmen başarı ile sağlamıştır.Safir Teknoloji’nin Teknik ve Proje ekipleri sahada A’dan Z’ye; keşif, projelendirme, planlama, ekipman temini, kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

NOKTADAN NOKTAYA DATA AKTARIMI

Kablosuz ürünlerimizin tamamı mühendisler tarafından tasarlanıp, üretilmektedir. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmine sahiptir ve. Türkiye pazarında Ubnt markası İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler de belediyeler ve özel sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır Yüksek AR-GE yatırımları ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir. 100km.’ye kadar farklı mesafe erişim ihtiyaçlarına göre kullanılabilecek ürün çeşitliliği, tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi, rakip teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması, fiyat-performans karşılaştırmasında rakip teknolojilerden avantajlı olması ürünlerin başlıca özellikleridir.Ubiquiti Networks ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile Noktadan- Noktaya, Noktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ubiquiti Networks ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.Ubnt NetworksAirmax ürünleri genellikle noktadan noktaya data aktarımı veya kamera görüntüsü aktarımı için kullanılıyor, ubiquiti türkiye distribütörü karşılıklı çalışan bu ürünler internetin aktarılamadığı kırsal alanlara kurulduğunda 100 km’ye kadar data görüntü aktarımı yapmaktadır. ubiquiyi,ubiqiti,ubiquity“Ubnt Unifi” – birden fazla parçayı bir arada birleştirmek anlamına gelir; “WiFi” ile eşleştirilen “Ubiquiti UniFi“, tek bir kontrol düzlemi içinde birden çok WiFi AP’yi  yöneten bir sistem için mükemmel bir isim oluşturur. Daha da iyisi, bu kelime dilleri güzelce aşıyor – ana dili İngilizce olmayan konuşmacılar, müşteri tabanımızın büyük bir bölümünü oluşturduğu için bu önemlidir

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Ruijie Mini-GBIC-LX” için yorum yapan ilk kişi siz olun